Kurumsal

img

Hakkımızda & Vizyonumuz & Misyonumuz

Hakkımızda

Merkezimiz 2016 yılında 6 diş hekimi ile Kayseri’ nin ilk özel A tipi polikliniği olarak 1500 metrekarelik alanda faaliyete başlamıştır.
Özel Durupol Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ailesi olarak deneyimli hekim kadromuz ve güler yüzlü personellerimizle, siz değerli hastalarımızın tedavileri son teknoloji ekipmanlarımızla tespit edilmekte ve uzman hekimlerimizce tedavi planlaması yapılmaktadır. Hijyen ve dezenfeksiyon kurallarına yüksek önem veren polikliniğimizde her hasta için ayrı ayrı paketlenip steril edilen aletler kullanılmaktadır.
“Her şeyden önce hasta memnuniyeti” diyerek çıktığımız bu yolda, uluslararası standartlar doğrultusunda, ülke şartlarına uygun, en yeni ve modern teknolojiyi takip ederek, güler yüz, yüksek kalite ve tecrübeli personelimizle, Özel Durupol Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak siz değerli Kayseri halkımıza hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz
Ağız ve diş sağlığı hizmetlerini deneyimli hekimlerimizce, uluslararası standartlara uygunluğu onanmış yöntemlerle ve en son teknolojik imkânlarla tüm insanlara sunmaktır. Hastalarımızın fonksiyon, fonasyon ve estetiğini hijyenik bir ortamda, güler yüzlü ekibimizle, en üst seviyede yerine getirmektir.
Vizyonumuz
Tüm kadromuz ile uluslararası bilimsel teknikleri kullanarak konservatif, estetik, etik, yaklaşımla, çözümleri hastalarının kendi beklentilerinin ötesine taşımak, toplumda öncelikle sağlıklı olma bilincini arttırmak,
Sanat ile sağlığı bir noktada buluşturmak, sterilizasyon ve hijyenik çalışma konusunda uluslararası standartlardan asla taviz vermemek, toplumun genelinin çene, ağız ve diş sağlığının geleceğinde söz sahibi olmak vizyonumuzdur.
× Nasıl yardımcı Olabiliriz?